Projektant / Asystent projektanta branży sanitarnej

Energoekspert Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w przygotowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych z zakresu sieci cieplnych
  • Wykonywanie rysunków technicznych w programie CAD
  • Koordynację uzgodnień branżowych i pozyskiwanie decyzji administracyjnych
  • Współpracę z projektantami innych branż w ramach wykowywanej dokumentacji projektowej
  • Kontakt z Inwestorem

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych,
  • Znajomość programów w środowisku CAD (Bentley lub AutoCad) oraz MS Office
  • Zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobra komunikatywność
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Minimalne doświadczenie:
  • Brak w przypadku stanowiska Asystenta projektanta
  • 3 lata w przypadku stanowiska Projektanta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Prezentacja firmy

ENERGOEKSPERT sp. z o. o. jest firmą konsultingową i inżynierską powstał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis