Projektant / architekt krajobrazu z biegła znajomością j. angielskiego

FreeKids s.c.

55-106 Zawonia, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Free Kids s.c. uznany producent wyposażenia placów zabaw w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje architekta krajobrazu z biegłą znajomości j. angielskiego.
Zakres obowiązków:
• obsługa klientów zagranicznych,
• tworzenie ofert i koncepcji zagospodarowania placów zabaw,
• tworzenie wizualizacji 3D

Wymagania

Oczekujemy:
• biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana również podstawowa znajomość j. niemieckiego),
• znajomości programów: Autocad i Skethup, Photoshop
• umiejętności pracy w zespole, kreatywności, samodyscypliny, bardzo dobrej organizacji pracy, zaangażowania

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• dobre warunki płacowe
• szkolenia
Lokalizacja biura: Zawonia (pow. trzebnicki) tel. 71 312 72 50

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura