Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – firmy deweloperskiej specjalizującej się w budowie obiektów magazynowo – produkcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera.

Osoba na stanowisku Project Managera będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie projektem budowlanym, reprezentowanie firmy wobec zamawiającego, projektanta, podwykonawców, dostawców i instytucji zewnętrznych oraz opracowanie Harmonogramu Realizacji Projektu oraz jego wykonanie. Ponadto, do zakresu obowiązków osoby na stanowisku Project Managera będzie należało ustalanie i bieżąca kontrola budżetów zlecanych robót, kontraktacja podwykonawców zgodnie z przyjętymi założeniami, odpowiedzialność za jakość, terminowość, dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu oraz ostateczny wynik finansowy projektu. Project Manager będzie również odpowiadał za budowę zespołu i zarządzanie podwykonawcami.

Nasz Klient Zapewnia:

  • zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub kontraktu B2B
  • pakiet benefitów
  • samochód służbowy

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • doświadczenie na stanowisku Project Managera przy realizacji dużych obiektów kubaturowych
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Project Managera
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo
  • znajomość przepisów prawa budowlanego

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena