Project Manager

MHK-EXPO

Wargowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie, planowanie, przygotowanie oraz nadzór nad realizacją projektu
  • nadzór nad organizacją pracy ekip monterskich
  • współudział w powstawaniu stoisk, kreatywne podejście do pojawiających się trudności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dbałość o dobrą atmosferę oraz ducha pracy zespołowej
  • efektywna komunikacja z członkami zespołu projektowego oraz z klientem
  • planowanie działań marketingowych

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość podróży po całym świecie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programu AutoCAD
  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub/i niemieckiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • wytrwałość w działaniu, nastawienie na ciągłe doskonalenie własnej pracy
  • zdolności przywódcze, umiejętność tworzenia pozytywnej atmosfery w pracy
  • umiejętności organizacyjne, zarządzania czasem, ustalania priorytetów
  • innowacyjne i kreatywne podejście, szukanie nowych rozwiązań
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksową zabudową stoisk targowych. <br/> <br/>Specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca