Project Manager

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Z racji na dynamiczny rozwój organizacji i potrzebę poszerzenia działu Project Managementu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Project Manager dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy Katowic.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej zlokalizowana w okolicy Katowic, dostarczająca swoim Klientom najwyższej jakości produkty.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Zarządzanie projektami zgodnie z wewnętrzną metodologią organizacji;
  • Udział w projektach transferów maszyn (projekt greenfield);
  • Terminową realizację projektów oraz nadzór nad budżetem;
  • Monitorowanie i raportowanie statusu projektów do lokalnego przełożonego jak i za granicę;
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej;
  • Zarządzanie zespołem projektowym;
  • Współpracę z dostawcami zewnętrznymi;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku (Project Leader / Project Manager);
  • Znajomość i umiejętność zastosowania metodyk zarządzania projektami;
  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym codzienną swobodną komunikację;
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (Europa);

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page