Michael Page Michael Page

Project Manager

Firma z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest producent konstrukcji stalowych dla budownictwa przemysłowego i energetycznego. W ramach rozwoju na rynku międzynarodowym, poszukujemy nowych członków zespołu gotowych do realizacji projektów na podległym obszarze.

Stanowisko: Project Manager/ Contract Manager

Opis stanowiska

  • Kompleksowy nadzór nad realizacją kontraktów,
  • Prowadzenie, kompletowanie i nadzór nad dokumentacją projektową,
  • Zarządzanie budżetem i bieżące raportowanie,
  • Prowadzenie korespondencji z klientem,
  • Kreowanie jakości i Zintegrowanego Systemu Zarządzania,
  • Nadzorowanie pracy podległych komórek organizacyjnych,
  • Dbałość o mienie, wizerunek i imię firmy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w samodzielnym koordynowaniu projektów,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wiedza z zakresu przygotowania i realizacji inwestycji,
  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • Dobra organizacja pracy własnej, sumienność i systematyczność.

Oferujemy

  • Stabilna forma zatrudnienia,
  • Praca przy realizacji ciekawych projektów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia swoich umiejętności,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz pakietem benefitów,
  • Możliwość długofalowej współpracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Szczecin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page