Project Manager

Grupa Comatec

Słupsk, pomorskie

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie założeń projektowych oraz nadzór nad przygotowaniem specyfikacji technicznej,
  • przygotowywanie i kontrola budżetu prowadzonych projektów,
  • planowanie działań w projektach oraz raportowanie ich statusów,
  • negocjowanie technicznych aspektów umów z dostawcami,
  • koordynowanie prac podwykonawców oraz dostawców maszyn i urządzeń,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • 3-4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów,
  • wiedzy teoretycznej i praktycznej związanej z zarządzaniem projektami,
  • umiejętności systemowego rozwiązywania napotkanych problemów,
  • umiejętności zarzadzania grupą projektową,
  • dobrej znajomości procesów produkcyjnych,
  • znajomości języka angielskiego (technicznego) na poziomie B2,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz do karty MultiSport.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.