Project Manager

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • kontakt z klientami pod kątem prowadzonego projektu oraz potencjalnych działań sprzedażowych
  • koordynacja zadań w ramach prowadzonych projektów, zgodnie z metodologią i obowiązującymi zasadami
  • nadzór merytoryczny oraz organizacyjny nad realizowanymi projektami
  • sporządzanie i nadzór nad budżetem oraz harmonogramem
  • koordynacja pracy zespołu projektowego
  • organizacja spotkań projektowych oraz odpowiedzialność za komunikację w ramach zespołu projektowego

  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu projektów (preferowane w branży automotive)
  • masz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z mechaniką/budową maszyn/automatyką/robotyką)
  • bardzo dobrze znasz język angielski lub niemiecki
  • znasz procedury i rozwiązania obowiązujące w obszarze automatyki, pneumatyki, budowy maszyn
  • posiadasz wiedzę w zakresie metodologii prowadzenia projektów
  • jesteś osobą otwartą na delegacje zagraniczne (do 50% czasu pracy w skali miesiąca)
  • cechuje Cię komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • benefity m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria