Project Manager

Moltton

Olkusz, małopolskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Olkusz

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami w zakresie wprowadzania produktów na rynek, jak również dużymi projektami wewnętrznymi (np. Global Excellence)
  • Odpowiedzialność za cały cykl życia projektu, począwszy od określenia zakresu projektu i fazy planowania aż do jego zakończenia
  • Koordynacja pracy zespołowej pomiędzy różnymi działami, globalnymi lokalizacjami i podmiotami prawnymi w celu zapewnienia ukończenia projektu
  • Identyfikacja, gromadzenie i zarządzanie zasobami projektu
  • Monitorowanie i raportowanie statusu projektu do wszystkich zainteresowanych stron
  • Zapewnienie, że niezbędna dokumentacja prawna jest wypełniona i podpisana
  • Rozwiązywanie lub eskalowanie problemów w odpowiednim czasie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży motoryzacyjnej
  • Mile widziane kwalifikacje w zakresie zarządzania projektami (PMI lub równoważne)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zakresem, kosztami, interesariuszami, ryzykiem i zmianami
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, nastawienie na ciągłe doskonalenie
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem i finansowymi KPI
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych (do 10% czasu pracy)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy