IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Project Manager

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • planowanie i zarządzanie projektami we współpracy z klientem
  • koordynacja realizacji wszelkich zmian produktowych wymaganych przez klienta w ramach prowadzonych projektów
  • wykonywanie wstępnych kalkulacji ofertowych w odpowiedzi na zapytania klientów
  • nadzór nad próbami nowych narzędzi i urządzeń w siedzibach dostawców oraz wewnętrznie w firmie
  • ścisła współpraca z centralnym działem sprzedaży oraz PM w zakresie ustalania oraz zmian cen wyrobów na etapie projektu
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • koordynacja realizowanych projektów wewnątrz firmy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • znajomość technologii i branży przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdów służbowych, dyspozycyjność
  • wykształcenie o profilu technicznym
  • prawo jazdy kategorii B
  • obsługa programów MS Office, Microsoft Project
  • mile widziane: znajomość programu SAP i CAD
  • samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • współpracę na szczeblu międzynarodowym z licznymi kontrahentami, klientami oraz przedstawicielami zagranicznych oddziałów firmy
  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (w tym szkolenia językowe)
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, premię świąteczną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.