Opis stanowiska pracy

FDT to zespół programistów i specjalistów od aplikacji mobilnych. Mamy siedzibę w centrum Łodzi. Pracujemy z klientami z całego świata: USA, Wielka Brytania, Norwegia, Holandia, Australia, Singapur.

Powiększamy zespół i poszukujemy project managera.

Oczekiwania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia jako project manager, najlepiej w środowisku IT

  • Praktyczna znajomość scruma

  • Znajomość narzędzi takich jak Jira/Trello

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Duże zaangażowanie i chęć nauki

  • Samodzielność, skrupulatność i odpowiedzialność

  • Język angielski w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Umiejętność oceny czasu pracy zespołu

  • Umiejętności rozwiązywania bieżących problemów (analizowanie opłacalności rozwiązania problemu)

Wynagrodzenie: 5000 - 8000 zł (zależne od doświadczenia, B2B)

Lokalizacja: Łódź, Gdańska 91

Prezentacja firmy

FiveDotTwelve skupia się na dostarczaniu rozwiązań webowych oraz natwyny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management