Opis stanowiska pracy

Do GreenParrot.pl szukamy osoby z dużym doświadczeniem przy realizacji projektów webowych. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za komunikację z klientem przez cały cykl życia projektu. Szukamy osoby, która ma duży potencjał organizacyjny, potrafi zarządzać zespołem i posiada smykałkę do biznesu.

Zakres obowiązków:

koordynacja projektu od momentu uruchomienia do oddania i dalszy jego rozwój przez lata
zarządzanie projektami: WordPress, WooCommerce, dedykowane systemy, integracje
planowanie zasobów w projektach i zarządzanie zmianą
opiniowanie pracy UX’ów i grafików na potrzeby zgodności założeń przesłanych przez klienta z projektami
rekomendacja funkcjonalności i dbałość o wdrażanie spójnych zintegrowanych ekosystemów omnichannel
komunikacja z klientem zarówno polsko (90%) i anglojęzycznym (10%)
dbałość o budżet i rentowność projektu

Co dajemy w zamian:

- Pakiet medyczny + sportowy po okresie próbnym

- Wyjazdy integracyjne - w tym roku 3 dni na mazurach i 3 dni w górach

- Min. raz w miesiącu imprezy integracyjne

- Regularne podwyżki min. 1 w roku

- Ambitne projekty dla wielkich i małych firm

- Wszystkie kompetencje wewnątrz firmy: kreacja, IT, SEO, reklama, social media, video, copy

- Biuro w centrum Katowic, Plac Wolności 4

- Pyszną kawę w biurze

- Możliwości awansu

Wymagania

min. 3 lata doświadczenia w agencji reklamowej lub software housie
doświadczenie w zarządzaniu projektami stron www i aplikacji webowych
znajomość procesu przygotowania i realizacji kampanii AdWords i SEO
umiejętność przygotowania wyceny projektów stron www / ecommerce / integracji
umiejętność tworzenia architektury informacji nowych projektów w oparciu o założenia biznesowe
podstawowa znajomość HTML
znajomość WordPress na poziomie pozwalającym planowanie rozbudowy
sumienność i dotrzymywanie terminów
znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny
wiedza z zakresu eCommerce będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją reklamową, która od ponad 10 lat realizuje kampa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
pakiet medyczny, karta sportowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce