Project Manager

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1152165

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Project Manager. Oferta skierowana jest do kandydatów, którzy chcieliby mieć realny wpływ na tworzenie nowej roli w strukturach organizacji w polskim oddziale.

 Obowiązki:

  • Wsparcie Operation Managera w zakresie zarządzania organizacją
  • Prowadzenie projektów związanych z realizacją kolejnych etapów rozbudowy fabryki w Polsce
  • Ścisła współpraca z centralą i innymi działami w zakresie wiodących projektów
  • Raportowanie bieżącego etapu i wyników projektów
  • Nadzór, koordynacja i inicjowanie działań doskonalących w całej organizacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy i narzędzi rozwiązywania problemów
  • Praktyczna wiedza z zakresu IATF
  • Znajomość przepisów BHP będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (Word, Outlook, Excel)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań
  • Realną możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy