PROJECT MANAGER

AIC S.A.

Gdynia, pomorskie

AIC S.A.
AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.
AIC S.A.
Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz w zarządzaniu zespołami projektowymi w strukturze macierzowej (złożonymi z technologów, inżynierów);
  • Oczekujemy doświadczenia w projektach technicznych (wdrożenia nowych linii produkcyjnych, transfery technologii, mile widziane również projekty budowlane) - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość technologii spawania, lutowania, frezowania, cięcia, gięcia itp.;
  • Oczekujemy umiejętności planowania krótko- oraz długookresowego, identyfikowania problemów, generowania optymalnych rozwiązań, wieloaspektowej kontroli i koordynacji działań;
  • Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie (konieczność prowadzenia rozmów dotyczących projektów z klientami anglojęzycznymi).

Opis stanowiska pracy:

  • Koordynacja prac projektowych (projekty wdrożeń produktów prototypowych do produkcji seryjnej)
  • Kierowanie i realizacja projektu (samodzielnie przygotowywany harmonogram, budżet, zasoby itp.)
  • Bieżąca współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w trakcie prowadzonych prac (w szczególności z działami prototypowni, produkcji, technologii, inżynierii procesów, logistyki)
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących realizacji projektu (technologicznych, jakościowych)
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji projektu
  • Bieżąca kontrola i raportowanie terminów oraz kosztów realizacji projektu

oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na nowe technologie, innowacje oraz kreatywność rozwiązań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.