Project Manager - wdrożenie SAP Fi/Co

Moltton

okolice Katowic, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: okolice Katowic

Zakres obowiązków:

  • udział w projekcie wdrożenia SAP w charakterze eksperta wiodącego w module FI/CO,
  • analiza istniejących procesów biznesowych i ich wdrożenie w module FI/CO w SAP,
  • udział w tworzeniu dokumentacji projektowej,
  • przygotowanie scenariuszy testowych oraz koordynacja testów zintegrowanych we współpracy z firmami zewnętrznymi,
  • zapewnienie wsparcia podczas testów integracyjnych, procesu akceptacji wdrożenia funkcjonalności oraz po uruchomieniu systemu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość modułów FI/CO na poziomie key usera w firmie produkcyjnej w tym GL, AP, AR, Treasury, Assets, Capex, Projects,
  • znajomość kluczowych zasad rachunkowości finansowej,
  • doświadczenie w obszarze finansów lub controllingu,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • języki angielski na poziomie dobrym- B2.

Nasz klient oferuje:

  • umowę B2B,
  • pracę w projekcie wdrożenia systemu SAP do końca 2021 r.,
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • zdobywanie nowych doświadczeń,
  • samodzielne koordynowanie projektu wdrożenia SAP w zakładzie produkcyjnym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton