Project Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Project ManagerMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie powierzonym projektem zgodnie z postanowieniami umowy kontraktowej
  • Praca z budżetem bazowym, harmonogramem bazowym oraz planami sprzedaży
  • Współudział w procesie planowania projektu
  • Bieżąca kontrola wskaźników finansowych i jakościowych realizowanych inwestycji
  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji przedsięwzięć
  • Sporządzanie okresowych raportów o stanie prac na poszczególnych projektach
  • Bieżąca współpraca i udział w negocjacjach z dostawcami / podwykonawcami
  • Reprezentowanie Spółki przed Inwestorami i osobami przez niego wskazanymi
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w ramach realizacji powierzonych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane – mile widziane
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu po stronie GW (preferowane doświadczenie w budownictwie przemysłowym, halowym, kubaturowym)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Project
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna umiejętność oceny stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo szybko rozwijającej się organizacji
  • Wynagrodzenie podstawowe + pakiet premiowy + pakiet benfitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.