Project Manager (PV/ OZE)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą w obszarze techniczno-operacyjnym w ramach realizacji powierzonych projektów z zakresu OZE.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest start-up wywodzący się z globalnie działającej spółki, będącej liderem w swojej dziedzinie.

Opis stanowiska

  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą w obszarze techniczno-operacyjnym w ramach realizacji powierzonych Projektów
  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą podległego zespołu w obszarze techniczno - operacyjnym w zakresie elementów powierzonych poszczególnym jego członkom
  • Realizacja powierzonego Projektu zgodnie z założonym harmonogramem w obszarze operacyjnym
  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad Projektem w zakresie zastosowanych standardów
  • technicznych, w założonym budżecie operacyjnym
  • Nadzorowanie i zarządzanie procesem kontroli kosztów w zakresie powierzonych Projektów pod kątem
  • realizacji budżetów w obszarze operacyjnym
  • Przygotowanie i wdrożenie, we współpracy z Dyrektorem Farm, Kierownikiem Montażu i członkami Zespołu projektu, optymalnej strategii realizacji powierzonych Projektów, w tym m.in. struktury i zakresu prac stron uczestniczących w realizacji ww. projektów (konsultantów, projektantów, inspektorów nadzoru, doradców technicznych, dostawców i innych instytucji) i formy realizacji powierzonych projektów (np. generalne wykonawstwo czy wykonawstwo pakietowe)
  • Analiza i kontrola zasobów oraz kosztów nadzorowanych inwestycji oraz ich optymalizacja w obszarze operacyjnym;
  • Zarządzanie i koordynacja procesu M&A projektów OZE, poprzez wykonywanie Due Diligence technicznego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie w zakresie specjalności elektroenergetycznej, elektrycznej lub ogólnobudowlanej
  • Kilka lat doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie przy projektach, OZE, elektroenergetycznych takich jak budowa linii przesyłowych, dystrybucyjnych, GPZ, itp.
  • Mile widziane uprawienia budowlane
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość programów z MS Office oraz do projektowania (np. AutoCAD) oraz programów do przeglądania dokumentacji w formacie dwg
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającym się start-upie będącym liderem na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Medicover, Multisport, kursy językowe)
  • Elastyczność zatrudnienia (hybrydowa praca)
  • Miła atmosfera pracy w zgranym zespole :)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page