Project Manager Projektów Internetowych

Netgo s.c.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • zarządzanie projektami klientów
  • koordynacja i zarządzanie realizacją poszczególnych zadań w projektach
  • tworzenie pełnej dokumentacji projektów, w tym harmonogramów i kosztorysów
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami, odpowiedzialność za zadowolenie i oczekiwany poziom satysfakcji Klienta
  • prezentacja oferty handlowej firmy
  • koordynowanie oraz monitorowanie prac zespołu
  • monitorowanie oraz raportowanie działań marketingowych

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka HTML
  • podstawowa wiedza z zakresu usług marketingu internetowego
  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym, wyznaczania i koordynowania zadań oraz podejmowania decyzji
  • umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie - wielozadaniowość
  • umiejętność tworzenia szczegółowych planów projektowych, harmonogramów i kosztorysów projektów
  • umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami
  • znajomość rynku oraz zagadnień związanych z marketingiem internetowym
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami, zdolność budowania trwałych i pozytywnych relacji z Klientem
  • biegła znajomość MS Office
  • silna motywacja do pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu przydzielanych zadań, zdyscyplinowanie, umiejętność nadawania zadaniom priorytetów

Prezentacja firmy

Oferujemy zintegrowane wsparcie działań w Internecie. Strony WWW, ka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 250PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Elastyczne godziny pracy, karta Multisport
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce