Project Manager (NPD)

Michael Page

Kluczbork, opolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, z powodu dalszego i dynamicznego rozwoju, poszukuję obecnie Project Managera, który będzie odpowiadał za projekty z obszaru NPD (New Product Development).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o profilu produkcyjnym zlokalizowana w okolicach Kluczborka, która dostarcza swoim Klientom najwyższej jakości produkty, pozostając od lat jednym z liderów swojej branży.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Zarządzanie projektami zgodnie z wewnętrzną metodologią organizacji;
  • Zarządzanie projektami z zakresu wdrażania nowych technologii produkcji oraz wprowadzenia nowego produktu;
  • Terminową realizację projektów oraz nadzór nad budżetem;
  • Monitorowanie i raportowanie statusu projektów do lokalnego przełożonego jak i za granicę;
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej;
  • Zarządzanie zespołem projektowym (produkcja, R&D, jakość, marketing, łańcuch dostaw etc.), spajanie i rozdzielanie ich zadań;
  • Opracowanie i wrażenie procesu projektowego;
  • Egzekucję rozdzielonych zadań oraz zarządzanie ryzykiem.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku (Project Leader / Project Manager / Program Manager) w obszarze wdrażania i rozwoju produktów;
  • Znajomość i umiejętność zastosowania metodyk zarządzania projektami;
  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym i egzekwowania zleconych działań;
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym codzienną swobodną komunikację;

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów;
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej opinii na rynku;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kluczbork
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page