Project Manager (k/m)

Michael Page

Żary, lubuskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Projektów, który będzie raportował bezpośrednio do Kierownika Zakładu. Jest to nowy wakat w strukturze, wynikający z rozwoju firmy i pojawienia się nowych projektów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest renomowana, międzynarodowa firma produkcyjna ulokowana w Żarach.

Opis stanowiska

Do obowiązków Kierownika Projektów należeć będzie:

* Kompleksowe zarządzanie projektem
* Koordynacja i zarządzanie zmianami występującymi w projekcie
* Współpraca z zespołem projektowym i koordynacja pracy podległych osób
* Opracowywanie i realizacja harmonogramów realizowanych projektów
* Przygotowanie i kontrola budżetu projektu
* Wdrażanie projektu do fazy produkcji

Profil kandydata

Oczekiwania względem kandydatów:

* Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w dziale zarządzania projektami, konstrukcji
* Wykształcenie techniczne, inżynieryjne lub w zakresie zarządzania
* Doświadczenie zawodowe zdobyte w firmie produkcyjnej związanej z obróbką stali, spawaniem, itp.
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Bardzo dobre umiejętności negocjacji, komunikacji, oraz budowania relacji biznesowych
* Samodzielność, inicjatywa

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* Umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokiej kulturze
* Możliwość podnoszenia kompetencji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
* Długofalowe zatrudnienie na konkurencyjnych warunkach
* Pracę w przyjemnej, rodzinnej atmosferze, gdzie każdy nawzajem siebie szanuje

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Żary
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page