PROJECT MANAGER JUNIOR / CUSTOMER SERVICE MANAGER

Fideltronik

Sucha Beskidzka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PRACUJĄC Z NAMI…
- odpowiadasz za projekty wdrożeniowe
- nawiązujesz współpracę i zarządzasz kontaktami z klientami
- uczestniczysz w konferencjach i spotkaniach z klientami
- odpowiadasz za obsługę zamówień, kompletację i potwierdzanie zamówień od klientów
- współpracujesz z produkcją (otwarcie nowych zleceń, utrzymanie produkcji)
- koordynujesz sprzedaż wyrobów gotowych: przygotowujesz dokumenty, organizujesz transport, koordynujesz czynności celne

Wymagania

DAJ NAM ZNAĆ JEŚLI…
- posiadasz wykształcenie wyższe - preferowane techniczne lub ekonomiczne
- posiadasz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- znasz j. angielski na poziomie swobodnej komunikacji
- posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności matematyczne i analityczne
- nie masz nic przeciwko samodzielnemu przetwarzaniu danych
- cechuje Cię komunikatywność i lubisz pracować w zespole
- cechuje Cię samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
- Twoim celem jest rozwój w obszarze obsługi klienta
- bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (w tym MS Excel)

Prezentacja firmy

Fideltronik to grupa firm w branży elektronicznej z polskim kapitałem po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management