Project Manager IT, branża finansowa

PragmaGO.tech Sp. z o.o.

31-358 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy software house'm rozwijającym nowoczesne aplikacje internetowe z branży fintech i e-commerce. Około 30 osób, doświadczeni eksperci IT: programiści, testerzy i analitycy. Lubimy otaczać się fajnymi ludźmi, którym się chce.

Poszukujemy Project Managera.

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za zarządzanie projektami w branży finansowej tzn. planowanie, budżetowanie, organizację i raportowanie postępów projektów.

Oferujemy:

pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie przy projektach w branży finansowej i e-commerce,

pracę w płaskiej strukturze organizacyjnej otwartej na zmiany i nastawionej na osiąganie efektów,

duże możliwości rozwoju wiedzy z zakresu inżynierii oprogramowania i wiedzy domenowej w branży finansowej,

nastawienie na jakość, automatyzację pracy i zgodność z wzorcami inżynierii oprogramowania,

pracę w organizacji zwinnej, działającej zgodnie z praktykami Agile,

samodzielne i ambitne wyzwania stawiane zgodnie z posiadanymi kompetencjami,

zorientowanie na realizację rozwiązań biznesowych,

atrakcyjną ofertę pracowniczego wynajmu samochodu,

pakiet sportowy,

przyjemne i przestronne biuro z dobrą kawą i przekąskami,

elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,

spotkania i wyjazdy integracyjne (Mazury, Pieniny, już myślimy, gdzie wybrać się następnym razem).

Zakres odpowiedzialności:

 Planowanie zakresu, budżetu oraz harmonogramu projektu,

Zarządzanie i organizacja pracy zespołu

Koordynacja działań jednostek biznesowych biorących udział w projekcie,

Promowanie dobrych praktyk zarządzania projektami.

Wymagania

Min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych,

Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne,

Wiedza i umiejętność zastosowania w praktyce metodyk prowadzenia projektów (np. AgilePM, PMI, Prince2),

Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań systemowych,

Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

Samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty.

Mile widziane:

Preferowane doświadczenie w prowadzeniu projektów z branży finansowej lub e-commerce,

Wiedza z architektury i projektowania systemów informatycznych,

Doświadczenie w pracy w środowisku Atlassian (JIRA, Confluence)

Aplikuj, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, przecież tak naprawdę nie szukamy ideału.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy