Project Manager ds. organizacji targów

Interservis Sp. z o.o.

90-537 ŁÓDŹ, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Interservis sp. z o.o. to według danych Polskiej Izby Przemysłu Targowego jedna z dziesięciu największych firm organizujących targi w Polsce. Spółka rokrocznie prowadzi kilkanaście międzynarodowych wydarzeń. Oprócz targów są to kongresy, konferencje, misje handlowe oraz prezentacje podczas zagranicznych przedsięwzięć i imprez.

Interservis jest organizatorem wiodących targów w takich branżach jak: medycyna fizykalna i rehabilitacja, budownictwo, dekarstwo, weterynaria, maszyny włókiennicze, przemysł browarniczy oraz żeglarstwo i sporty wodne. Spółka realizuje także w kraju i zagranicą kompleksową zabudowę powierzchni wystawienniczych w oparciu o różnego rodzaju systemy i technologie.

Jakie będą Twoje zadania ?

- opracowanie założeń programowych targów i określanie kierunków rozwoju
- pozyskiwanie wystawców, prowadzenie indywidualnych rozmów handlowych
- konstruowanie budżetu wydarzenia i nadzór nad jego realizacją
- tworzenie harmonogramu pracy i zarządzanie całym procesem organizacji targów
- koordynacja pracy zespołu biura targów
- opracowanie programu imprez towarzyszących
- uczestnictwo w życiu branży, utrzymywanie kontaktów z izbami gospodarczymi, stowarzyszeniami branżowymi, firmami, wyższymi uczelniami, odwiedzanie branżowych imprez targowych
- wspieranie koordynatorów innych projektów

Co oferujemy?

- pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji (26 lat doświadczenia)
- współpracę z przedstawicielami różnych branż
- możliwość udziału w ciekawych projektach (również zagranicznych)
- wsparcie w rozwoju zawodowym (finansujemy kursy i szkolenia)
- pracę w miłym i zgranym zespole

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

- umiejętności pracy z klientem (doświadczenie sprzedażowe mile widziane)
- zdolności organizacyjnych i wielozadaniowości
- podstawowej wiedzy z dziedziny marketingu i zarzadzania projektami
- umiejętności nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji
- znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie
- terminowości i otwartości na pracę w wielopokoleniowym zespole

Prezentacja firmy

INTERSERVIS od ponad dwudziestu lat jest organizatorem targów, ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja