Project Manager - Deweloper - Inwestycje Magazynowo-Produkcyjne

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za kierowanie projektem polegającym na budowie powierzchni magazynowo-produkcyjnej

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Wieloletnia działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Project Manager-a dla inwestycji zlokalizowanych na śląsku.

Klient realizuje inwestycje, które wzbogacają jego Aset, nie są zbywane do funduszy jak i innych organizacji. Budując w 100% dla siebie na pierwszym miejscu stawiana jest jakość - materiału, pracy podwykonawców ect. Dodatkowo PM nie jest obarczony prowadzeniem parunastu, czy paru projektów jednocześnie, skupia się głównie na jednym projekcie.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie inwestycjami zgodnie z przepisami prawa budowlanego i przyjętą specyfikacją techniczną
  • Koordynowanie postępów realizacji projektów, planowanie etapów, analiza ryzyka, tworzenie i realizacja planów budżetowych
  • Koordynacja prac podwykonawców wszystkich branż
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości, terminowości, odbiór robót
  • Nadzór i koordynacja prac projektowych
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
  • Powadzenie analizy i postępu wykonywanych robót
  • Udział w procesie oferowania, wybór podwykonawców
  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy
  • Przygotowanie projektu od strony technicznej i finansowej
  • Koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe

Profil kandydata

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi - Budowa zakładu produkcyjnego, Centrów dystrybucyjnych, magazynów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym
  • Wiedza z zakresu prawa budowlanego i przepisów z nim związanych
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność planowania

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach inwestycyjnych,
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań w tym samochód służbowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page