Project Manager-Coworking Space - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Project Manager-Coworking SpaceMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Koordynacja projektu coworking space
  • Ścisła współpraca z kosztorysantami, projektantami, architektami
  • Nadzór nad pracami podwykonawców
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu projektów coworkingowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na czas trwania projektu lub na stałe (umowa o pracę/B2B)
  • Elastyczne godziny pracy (8:30/10:30-16:30/18:30)
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.