Project Leader

Starachowice, świętokrzyskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Techniczne wsparcie regionów sprzedaży i klienta w fazach zamówienia i realizacji zlecenia produkcji pojazdów użytkowych
  • Planowanie i realizacja spotkań kontraktowych LUK i zakresie realizacji dostaw, w środowisku międzynarodowym
  • Wycena i weryfikacja zmian i zapytań ofertowych, przy współpracy z działami Techniki, Zakupów i Produkcji z uwzględnieniem uwarunkowań prawnych rynków lokalnych i ryzyka wynikającego ze specyfikacji realizacji zlecenia
  • Techniczne wsparcie klienta podczas odbioru pojazdu
  • Monitoring i weryfikacja technicznych kamieni milowych oraz bramek jakościowych zlecenia

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii pojazdów/ mechaniki i budowy maszyn/ transportu lub innych pokrewnych kierunkach
  • Doświadczenia zawodowe w dziedzinie technologii pojazdów użytkowych, najlepiej w dziedzinie autobusów
  • Doświadczenie w zarządzania projektami.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Motoryzacja / Automotive