Michael Page Michael Page

Project Leader

Doskonała szansa na rozwój w project managemencie w międzynarodowej firmie Automotive o ugruntowanej pozycji

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest brytyjska firma produkująca komponenty dla branży Automotive. W swojej polskiej siedzibie w Oleśnicy zatrudnia powyżej 1000 pracowników i nieustannie rozwija zarówno zespoły, jak i obszar produkcyjny.

Opis stanowiska

  • zarządzanie projektami dot. wdrażania do produkcji nowych wyrobów oraz wprowadzania zmian w produkcji seryjnej
  • nadzór nad harmonogramami projektu /zmiany od etapu planowania poprzez zatwierdzanie, do wdrożenia
  • komunikacja z klientem w zakresie wdrażania projektu / zmiany w produkcji seryjnej
  • prowadzenie spotkań projektowych z interdyscyplinarnym zespołem - koordynowanie zespołu
  • ustalanie + zarządzanie budżetem projektowych
  • raportowanie postępów projektu wewnątrz organizacji
  • zarządzanie procesem prototypowania w ramach przydzielonych projektów

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 - letnie doświadczenie w obszarze wdrażania nowych projektów w branży Automotive
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego; znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość MS Office
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej, szczególnie pod presją czasu
  • komunikatywność, umiejętność pracy z zespołem
  • umiejętność prowadzenia i nadzorowania kilku projektów / zadań jednocześnie

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku i nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Prywatna Opieka Medyczna - Medicover
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • premia wakacyjna
  • dofinansowanie do studiów, nauka języków
  • platforma benefitowa i szkoleniowa
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • wydarzenia integracyjne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oleśnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page