Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Project Engineer

Lokalizacja: woj. dolnośląskie

W związku ze znacznym rozwojem dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej w woj. dolnośląskim poszukujemy osoby na stanowisko: Project Engineer.

Zadania:

  • Wdrażanie i monitorowania projektu zgodnie z obowiązującymi  procedurami APQP
  • Przeprowadzanie regularnych spotkań przeglądu projektu: aktualizacja harmonogramu projektu, aktualizacja wymagań klienta, statusu projektu, itp.
  • Bezpośredni kontakt z klientem, dostawcą i różnymi działami wewnętrznymi, w celu zapewnienia doskonałej komunikacji w czasie realizacji projektu
  • Stworzenie oraz nadzorowanie zespołu do uruchomienia projektów, zapewnienie płynnego przeniesienia projektu do produkcji, pełny nadzór nad wdrożeniem projektu do produkcji
  • Zarządzanie ryzykiem projektu: harmonogram, jakość, budżet itp.
  • Wspieranie działu sprzedaży w opracowywaniu nowych wyrobów, nowych projektów oraz zdobywaniu nowych klientów
  • Zarządzanie dokumentacją projektu, zapewnienie poufności kluczowych danych w  dokumentacji projektu
  • Kontakt z klientami w celu sprawdzeniu statusu i prawidłowości projektów zgodnie z oczekiwaniami
  • Kontynuacja zmian  inżynieryjnych projektu w celu zapewnienia terminowego i prawidłowego wdrożenia
  • Nadzorowanie projektów od strony finansowej  w celu osiągnięcia założonych kosztów i wydatków
  • Regularne raportowanie zarządowi statusu projektu i eskalowanie go w przypadku krytycznych problemów

Nasz Klienta zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w amerykańskiej firmie
  • Karty na basen oraz siłownię
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i benefity pozapłacowe
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera.

U Kandydatów zwracamy szczególną uwagę na:

  • Wyksztalcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji części metalowych – mile widziane
  • Dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomości programów AutoCad i Excel
  • Wiedza na temat Six Sigma, Lean Design, Lean Manufacturing, 5S, QS 9000, IATF 16949 i ISO 14001
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Umiejętności zarządzania czasem i organizacyjne
  • Umiejętność organizacji spotkań, raportowania i rozwiązywania problemów
Devire Devire Devire Devire