Project Engineer/ Project Manager

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Organizacja posiada oddziały w 22 krajach. Firma pracuje w oparciu o najnowsze technologie. Jej siedziba znajduje się w Łodzi.

Informacje o kliencie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager'a.

Opis stanowiska

  • Kompleksowa odpowiedzialność za zarządzanie projektami wdrożeniowymi;
  • Koordynacja realizacji zmian inżynieryjnych zgodnie z wymaganiami klienta w ramach prowadzonych projektów oraz dla produkcji seryjnej;
  • Odpowiedzialność za dokumentację projektową;
  • Tworzenie kalkulacji ofertowych w odpowiedzi na zapytania klientów;
  • Nadzór nad próbami nowych narzędzi i urządzeń w siedzibach dostawców oraz wewnętrznie w firmie;
  • Ścisła współpraca z centralnym działem sprzedaży w zakresie ustalania cen wyrobów;
  • Zarządzanie zespołem projektowym w międzynarodowym środowisku;
  • Aktywny udział w projektach ciągłego doskonalenia procesów.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku;
  • Znajomość technologii i branży przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Obsługa programów MS Office, Microsoft Project;
  • Znajomość programu SAP - mile widziane.

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia pieniężne na Święta);
  • Premie roczne.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page