Project Coordinator - SSC

Devire

Szczecin, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Szczecin

Obecnie dla jednego z naszych szczecińskich Klientów poszukujemy kandydata, który odnalazłby się w roli koordynatora projektów.

Project Coordinator

Czego szukamy u Kandydatów?

  • doświadczenia w środowisku SSC/BPO;
  • znajomości procesowania tranzycji np. procesów księgowych;
  • charyzmy, umiejętności koordynowania grupy/ procesów;
  • umiejętności posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym;
  • znajomości Excela na poziomie bardzo dobrym;
  • mile widziane umiejętności mapowania procesów/ metodologii zarządzania projektami.

Obowiązki koordynatora projektu:

  • koordynowanie projektów - np. wdrożenie nowej platformy finansowej, tranzycje procesów księgowych z innych oddziałów firmy itp.;
  • sugerowanie usprawnień i zarządzanie zmianą;
  • codzienny kontakt z zespołami/ dostawcami/ klientami w celu realizacji założonego projektu.

Co oferuje Klient:

  • umowa o pracę + biurowe godziny pracy;
  • prywatna opieka medyczna - poziom premium;
  • karta Multisport;
  • ubezpieczenie na życie + dodatek urlopowy;
  • Realne ścieżka rozwoju i wpływ na działania firmy.

Devire Devire Devire Devire