Project Controller

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i zarządzanie finansami dotyczącymi projektu,
  • Weryfikacja i zatwierdzanie danych finansowych projektu,
  • Ścisła współpraca z całym zespołem projektowym oraz Project Managerem, w tym wsparcie w ocenie ryzyka i szans oraz zatwierdzanie nieprzewidzianych wydatków,
  • Bieżąca kontrola wyników projektu, analiza ich opłacalności oraz rekomendowanie działań naprawczych,
  • Udział w procesach negocjacyjnych,
  • Monitorowanie aspektów finansowych zgodnie z umowami partnerskimi i ostrzeganie w przypadku jakichkolwiek odchyleń lub ryzyka; także zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami przy współpracy z innymi działami firmy,
  • Wsparcie w zakresie doradztwa finansowego dla całego zespołu projektowego,
  • Praca z systemem SAP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowym lub w dziale controllingu w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • Zaawansowana znajomość programu: MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy