Project Buyer with German (Nowa rola)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy Project Buyera, który będzie częścią międzyfunkcyjnego zespołu projektowego, odpowiedzialnego za wdrażanie / rozwój nowych projektów. Jako członek zespołu zakupowego Kandydat będzie odpowiedzialny za zadania związane z zakupami projektowymi direct od fazy nominacji do rozpoczęcia produkcji. Istotnym aspektem stanowiska jest znajmość języka niemieckiego na poziomie B2.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego i bardzo stabilnego i rozwojowego producenta poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Project Buyera. Osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Purchasing Managera.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za sourcing w fazie projektowej i prowadzenie wyboru dostawców w panelu międzynarodowym (zgodnie z oczekiwaniami: koszty, jakość, planowanie itp.
  • Ustalanie budżetu projektu zgodnie z celami projektu.
  • Negocjacje według KPI kosztów, jakości i terminów projektów.
  • Koordynacja wszystkich zmian technicznych w projekcie z dostawcą.
  • Monitorowanie, identyfikowanie i zarządzanie ryzykiem związanym z dostawcami oraz zapewnienie gotowości dostawców do rozpoczęcia produkcji (SOP).
  • Funkcjonalnie wsparcie zespołu zewnętrznego projektu (w tym inżyniera jakości dostawcy).
  • Zarządzanie zapytaniami zakupowymi

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obszarze zakupów projektowych / produkcyjnych direct.
  • Strategiczne doświadczenie w obszarze zakupów (sourcing, negocjacje)
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, oraz niemieckiego (B2) znajomość języka niemieckiego jest kluczowa

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Rozwój w strukturach międzynarodowych,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą.
  • Praca hybrydowa (2/3)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page