Project Buyer Automatyka Przemysłowa - rekrutacja online

HRK S.A.

Opole, opolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Project Buyer Automatyka PrzemysłowaMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Współprowadzenie akcji ofertowych;
  • Uczestnictwo w wyborze dostawców dla realizowanych projektów;
  • Pomoc w koordynowaniu i kontrolowaniu realizacji zakupów projektowych;
  • Udział w pracach zespołu projektowego odpowiedzialnego za rozwój i wdrażanie nowych produktów;
  • Optymalizacja kosztów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie zakupowe w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w zakupach projektowych i zarządzaniu projektami międzynarodowymi;
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w mowie i piśmie);
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju;
  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.