Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • Tworzenie kodu.
  • Przygotowywanie algorytmów.
  • Testowanie działania kodu.
  • Współpraca z zespołem developerskim.

Co jest dla nas ważne?

  • Umiejętność koncentracji na zadaniach.
  • Doświadczenie w programowaniu.
  • Wykształcenie informatyczne (wyższe lub student).
  • Znajomość PHP (dowolny framework) lub Javascript.
  • Otwartość i zdolność do szybkiego uczenia się.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie podstawowe 4000 – 6000 zł brutto.
  • Umowa o pracę lub zlecenie.,
  • Topowe narzędzia pracy.
  • Wygodne biuro w centrum miasta, dobrą atmosferę.
  • Motywację do koncentracji na zadaniach.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Dostarczamy innowacyjne i unikalne rozwiązania SMARTrials dla branży badań klinicznych.... Pomagamy firmom farmaceutycznym i biotechnologicznym szybciej wprowadzać nowe leki i terapie.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management , Praca IT - Konsulting , Praca IT - ERP