CompuTec S.A.
CompuTec S.A. to najbardziej utytułowany i jeden z największych Złotych Partnerów SAP Business One (SBO) w Polsce, który stworzył własne dedykowane dla obsługi produkcji i magazynu rozwiązanie kompatybilne z SBO. CompuTec ProcessForce jest wdrażany w Polsce oraz na całym świecie przez globalną sieć partnerską. Mamy już ponad 100 Klientów. Wszystkim kandydatom ubiegającym się dajemy równe szanse zatrudnienia.

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy osoby na stanowisku:

Programista

Miejsce pracy: Poznań

Szukamy osób ambitnych z silną motywacją do rozwoju własnej osoby.

Wszystkim kandydatom ubiegającym się dajemy równe szanse zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

  • Development aplikacji

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie ( 1+ - Junior,3+ Regular,7+ Senior)
  • Bardzo dobra Znajomość języków obiektowych , wzorców projektowych.
  • Biega znajomość .NET Famework i .NET Core ( C#)
  • Wiedza z zakresu mikro serwisów oraz implementacji i testowaniu serwisów RESTful OData ( on premise lub cloud)
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość faworków webowych UI5, Angular, React
  • Umiejętność korzystania z repozytoriów git,tfs
  • Umiejętności logicznego myślenia i zdolność szybkiego uczenia się
  • Język Angielski dobry w mowie i piśmie

Będzie dodatkowym atutem, znajomość :

  • ASP.NET Core , ASP.NET Web API 2
  • SAP HANA
  • Wiedza z zakresu systemów klasy ERP w szczególności produkcja,

Oferujemy:

  • Atrakcyjną i stabilną pracę wśród profesjonalistów;
  • Wyszkolenie i certyfikację oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego w oparciu o najlepsze rozwiązania dostępne na rynku;
  • Wsparcie profesjonalnego Mentora
  • Doskonałą atmosferę i narzędzia pracy;
  • Nabycie poszukiwanych umiejętności na rynku pracy.

Miejsce pracy:

Jedno z naszych biur: w Poznaniu, Zielonej Górze, Świebodzinie

Oferty, wyłączenie w formie pisemnej, zawierające CV oraz list motywacyjny z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych).

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.