Programista ? - zdobądź nowy zawód

Galactica Sp.j.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zawód programisty to obecnie jedna z najbardziej poszukiwanych profesji. Poszukujemy osób pasjonujących się informatyką które chciałyby nauczyć się programowania obiektowego w aspNET. Oferujemy aktywne i praktyczne szkolenie, praktyki przy rzeczywistych projektach oraz możliwość awansu na stanowisko młodszego programisty.

Pociąga Cię programowanie ale nie masz czasu na nowe studia, chciałabyś/chciałbym zacząć coś nowego, przyszłościowego, prześlij nam Swoje CV!!! sprawdzimy czy nadajesz się na programistę, a jeśli tak, zaoferujemy Ci pracę i drogę awansu.

Wymagania

- Wszechstronna wiedza informatyczna zdobyta samodzielnie lub na studiach, niekoniecznie informatycznych.
- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
- Umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązań, poszukiwania i zdobywania wiedzy także na własną rękę.

Mile widziane
- bazami danych
- HTML
- podstawami programowania

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- dobre wynagrodzenie,
- doskonałe warunki pracy (nowy komfortowy biurowiec, Social Room, bonusy),
- pracę w rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu systemów dedykowanych dla ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy