Programista wzorów dziewiarskich

Tomadex s.c.

Łódź, Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • Opieka nad procesem produkcyjnym wyrobu dziewiarskiego od zaprogramowania modelu wyrobu po jego finalny efekt
  • Obsługa maszyn dziewiarskich
  • Konsultacje z projektantem oraz korygowanie pierwotnego modelu

Wymagania:

  • Doświadczenie mile widziane - istnieje możliwość przyuczenia
  • Umiejętność obsługi maszyn dziewiarskich

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Kursy i szkolenia stanowiskowe
  • Komfortowe warunki w miejscu wykonywania obowiązków
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

Prezentacja firmy

Firma TOMADEX, istniejąca od 2004 roku, jest obecnie największym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne