Programista Web Developer - PHP/MySQL

QRtag Sp. z o.o.

61-441 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Programista PHP/Webdeveloper będzie odpowiedzialny za rozwój systemu do zarządzania treścią aplikacji mobilnych / wdrażanie i rozbudowę systemu CMS
Poszukujemy zarówno studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych jak i osób już czynnych zawodowo.
Posiadających co najmniej podstawową znajomość programowania w PHP/MySQL
Nie wykluczamy współpracy ze zdolnymi programistami bez wykształcenia kierunkowego.
Miejsce zatrudnienia: Poznań, Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy (Dębiec)

Wymagania

Wymagania:

umiejętność programowania w PHP oraz projektowania baz danych MySQL
kluczowe technologie na tym stanowisku to: PHP (Zend Framework), MySQL, REST/SOAP, XML, HTML, CSS, jQuery, Bootstrap 3.3.x, Responsive Web Design
ogólne zdolności programistyczne oraz łatwość w przyswajaniu wiedzy z zakresu programowania
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
znajomość podstaw WCAG 2.0 / WAI będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

pracę w dynamicznie się rozwijającej firmie
bardzo dobre warunki finansowe oraz dowolną formę współpracy (umowa o pracę, kontrakt, b2b, umowa o dzieło itp.)
szybkie zdobywanie doświadczenia w tym najszybciej rozwijającym się sektorze IT
ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w różnorodnych i niepowtarzalnych projektach
czas pracy nieprzekraczający 8 godzin dziennie, możliwość wykonywania części zadań w domu
dużą swobodę działania, fantastyczną, koleżeńską atmosferę
ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach wykorzystywanych przez tysiące użytkowników
pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze z nieograniczonym dostępem do dobrej kawy, herbaty oraz innych napojów

Prezentacja firmy

Naszą misją jest otwieranie świata aplikacji na nowych twórców. <br/>QRt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy