Programista / Wdrożeniowiec

Human Resources Poland

Zabrze, Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa programu ERP enova365.
  • Reagowanie na zgłoszenia klientów w sprawie problemów z programem enova365.
  • Programowanie dodatków do programu enova365.
  • Przeprowadzanie wdrożeń programu enova365.
  • Sporadyczne wyjazdy do klientów.

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office oraz środowiska Visual Studio.
  • Umiejętność programowania w języku C#.
  • Znajomość Microsoft SQL Server Studio Management.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość programu enova365 lub chęć do szybkiej nauki.
  • Znajomość kadr i płac lub księgowości.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w godzinach 8-16 w siedzibie firmy w Zabrzu.
  • Szkolenia specjalistyczne.
  • Bilety do teatru / kina.

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis