Agencja Zatrudnienia KS Service

Programista Technolog CNC - atrakcyjne warunki

Miejsce pracy: Szubin-Wieś, Szubin, Nakło nad Notecią, Bydgoszcz

Miejsce pracy: Szubin Wieś

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie nawet 6000 zł brutto
  • elastyczny system pracy w godzinach 6:00-14:00 oraz 12:00-20:00
  • premie uzależnione od zaangażowania w pełnione obowiązki
  • różnorodne szkolenia i kursy, finansowane przez zakład pracy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • programowanie maszyn CNC przy użyciu oprogramowania CAM
  • obliczanie czasu pracy na maszynie
  • robienie wyliczeń na podstawie rysunków

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w branży związanej z obróbką skrawaniem CNC
  • umiejętność programowania 3-4 osiowych frezarek i tokarek CNC
  • znajomość obsługi jednego z oprogramowania CAM, np. Gibscam, Solidcam itp.
  • samodzielność w pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.