Programista systemów wubodwany język C/Embedded Developer

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla branży AGD, wykorzystującego energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej,  poszukujemy Programisty z bardzo dobrym językiem C.

Wymagania:

  •   min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu oprogramowania embedded,
  •   Doświadczenie w pracy z 16/32 – bitowymi mikrokontrolerami,
  •   Bardzo dobra znajomość języka C,
  •   Wiedza i praktyka w temacie elektroniki: programowanie,
  •   Dobra znajomość języka angielskiego min. B2

Dodatkowe umiejętności mile widziane:

  • Znajomość C++, Python,
  •  Znajomość narzędzi: Eclipse, IDE, IAR, Workbench, PTC Integrity, Systemy kontroli wersji,
  • Praktyczna znajomość UML,
  • Znajomość wzorców projektowych

Wymagania

Klient oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Elastyczny czas pracy 6-22
  • Wewnętrzne szkolenia
  • karta Multisport,
  • Pakiet medyczny,
  • Dopłata  za lunch,
  • Lekcje języka obcego

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inne