Programista sterownikow PLC

Elektroline S.A.

42-202 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Programowanie, konfiguracja systemów automatyki opartych na sterownikach PLC
• Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej powierzonych projektów
• Aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań
• Opracowywanie i prowadzenie procesów testowania oprogramowania
• Instalowanie i uruchamianie oprogramowania na urządzeniach
• Podłączanie i programowanie szaf sterowniczych
• Diagnozowanie i usuwanie problemów, optymalizowanie rozwiązań
• Serwis techniczny w zakresie rozwiązania awarii u klienta

Wymagania

• Umiejętność programowania sterowników PLC
• Umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
• Dyspozycyjność czasowa w zakresie organizacji pracy
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Pracodawca z branży budowlanej - montaż tramwajowego osprzętu tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis