Programista SQL - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, lidera oprogramowania IT dla branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka) i czołowego dostawcy oprogramowania do obsługi transportu, spedycji i logistyki oraz cła, firmy działającej na polskim rynku od ponad 20 lat z siedzibą w Poznaniu (Winogrady) i z sukcesem tworzącej najlepsze rozwiązania IT dla tego sektora, w związku z dalszym rozwojem firmy i działu programowania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista SQLMiejsce pracy: Poznań

Szukasz rozwoju? Stabilizacji? Twój obecny pracodawca ma kłopoty?  – ta oferta jest dla Ciebie !

Zadania:

  • Konfiguracja narzędziowa jak i pisanie po bazie danych w ramach tworzenia nowej aplikacji www dla transport – spedycja – logistyka w framework przygotowanym w oparciu o Angular. Do pracy wykorzystywane jest również autorskie narzędzie Webdesigner
  • Jesteś członkiem kilkuosobowego zespołu Programistów nowej wersji produktu TMS. Do zadań zespołu należy rozwój środowiska (Angular) oraz budowanie defaultowego rozwiązania wg. dostarczonego projektu funkcjonalnego. Budowanie rozwiązania sprowadza się do konfiguracji systemu w bazie danych (system bazuje na dynamicznych konfiguracjach)
  • Będziesz odpowiedzialny za definiowanie nowych okien i funkcji systemu

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie (min. 3 lata) + optymalnie znajomość branży TSL
  • Znajomość MS SQL (pisanie zapytań, funkcji, procedur bazodanowych pod MS SQL)
  • Znajomość angielskiego, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość rozwijania i doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych w prężnie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Pracę w nowoczesnym biurze na terenie Poznania z dogodnym dojazdem
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i premiowania, dobry sprzęt, najnowsze technologie, dobrą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.