Programista robotów

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Programista robotówMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • uruchamianie, konfigurowanie oraz programowanie robotów
  • tworzenie nowej i modyfikowanie istniejącej dokumentacji technicznej
  • udział we wdrażaniu nowych produktów i procesów
  • uczestnictwo w optymalizacji procesów produkcyjnych
  • współpraca z zagranicznymi kontrahentami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka)
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętnośc programowania robotów przemysłowych (ABB, KUKA, FANUC)
  • znajmość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność i wysoka gotowość do wyjazdów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawe projekty dla międzynarodowych kontrahentów
  • dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.