Programista - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy tworzącej rozwiązania IT dla branży lotniczej (krajowe i międzynarodowe projekty wdrożeniowe) poszukuje osoby na stanowisko:

ProgramistaMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • tworzenie nowych modułów oprogramowania dla linii lotniczych
  • wspieranie procesu wdrażania nowych funkcjonalności i aplikacji
  • konsultacje wykonawcze z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • tworzenie dokumentacji kodu źródłowego
  • testowanie i profilowanie oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja i/lub pokrewne
  • doświadczenie na stanowisku programisty;
  • znajomość Javascript oraz HTML5
  • znajomość frameworków Angular, React lub Vue będzie dodatkowym atutem
  • C#, .NET 4/4.5/Core
  • T-SQL w MS SQL Server
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Wymagania dodatkowe:
  • znajomość technologii EF6, EF core xUnit, nUnit
  • znajomość narzędzi kontroli wersji oraz ciągłej integracji
  • doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjny system szkoleń
  • pakiet medyczny, sportowy oraz naukę języków obcych
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz budowanie indywidualnej ścieżki kariery
  • możliwość współpracy z prestiżowymi partnerami biznesowymi z branży lotniczej w Europie i na świecie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.