Programista Python

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Masz doświadczenie zawodowe programowaniu z wykorzystaniem języka Python i chciałbyś/chciałabyś rozwijać aplikacje webowe?

Czujesz, że skończyły Ci się możliwości rozwoju u obecnego pracodawca?

Chciałbyś/chciałabyś zyskać prywatnego doradcę na rynku rekrutacji IT?

Jeśli tak, to nie martw się, tylko porozmawiajmy o nowych możliwościach zawodowych. Aplikuj, żebyśmy mogli ustalić oczekiwania i przedstawić Ci konkretne oferty.

Programista PythonMiejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Technologie wykorzystywane przez naszych Klientów z różnych branż (produkcja, software house, R&D, finanse) pozwolą dobrać zatrudnienie zgodnie z Twoimi preferencjami;
  • w ramach bezpośredniego zatrudnienie u pracodawcy, poszukujemy zarówno osób zainteresowanych web developmentem (Django, Pyramid, Flask) jak i np. budowaniem wewnętrznych narzędzi automatyzujących procesy (Tools Developer, DevOps);
  • dostępne opcje dla osób na różnym poziomie doświadczenia zawodowego;
  • praca w metodologii Agile/Scrum;
  • mamy również oferty pracy w innych lokalizacjach (Warszawa, Kraków, Łódź i inne), więc śmiało aplikuj i pytaj o szczegóły!

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne (pref. 3+) doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem języka Python;
  • praktyczna znajomość technologii/platform/frameworków powiązanych z Python (np. Django, Flask, Pyramid) i systemów kontroli wersji (np.GIT, SVN)
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1+).

mile widziane:

  • wieloletnie doświadczenie zawodowe;
  • doświadczenie i zainteresowanie w budowaniu frontendu (JavaScript, HTML5, CSS3, React/Angular)

Oferujemy:

  • Bezpośrednią współpracę z klientem, w wybranej formie (B2B/UoP) w przedziale 5 000 – 14 000 PLN/msc;
  • praca stacjonarna z elastycznymi godzinami pracy;
  • pakiet socjalny, szkolenia i benefity powiązane z dana opcja zawodowa – szczegóły zależne od konkretnej możliwości zawodowej, przedstawiane podczas pierwszej rozmowy;
  • wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego - od konsultacji CV, poprzez propozycje ofert zgodnych z oczekiwaniami i „wieści z rynku  oraz dodatkowe informacje na każdym etapie procesu, pomagające dotrzeć do pozytywnego końca.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.