Opis stanowiska pracy

Rozwijanie i tworzenie oprogramowania (aplikacje desktopowe i webowe).

Możliwość dostosowania czasu pracy i formy zatrudnienia do potrzeb pracownika.

Wymagania

Umiejętność programowania w Delphi albo w C# (Framework: .NET CORE) i Javascript/Typescript. Mile widziana znajomość Frameworka Angular 4.

Oferujemy możliwość szkolenia osobom nieznającym tego środowiska. Kandydaci muszą jednak mieć opanowaną przynajmniej wiedzę matematyczną na poziomie maturalnym lub mieć elementarne doświadczenie w programowaniu.

Pod uwagę będziemy też brać studentów kierunków informatycznych, którzy jeszcze nie ukończyli I stopnia studiów.

Warunkiem zatrudnienia jest pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

Prezentacja firmy

Wytwarzamy oprogramowanie wspomagające proces obsługi celnej importerów,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 mies, później na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwość nauki jęz. angielskiego w godzinach pracy
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy