Programista PHP

DavisNolan

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• programowanie i utrzymywanie systemów w technologii PHP
• współtworzenie architektury systemów
• pomoc w ulepszaniu i unowocześnianiu rozwiązań technologicznych

Klient oferuje:
• Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w młodym zespole.
• Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
• Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów.
• Udział w ciekawych projektach.
• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Wymagania

Wymagania:
• Dobra znajomość PHP5.
• Znajomość wzorca MVC (zarówno po stronie serwera jak i klienta).
• Znajomość CSS/HTML (+ photo shop).
• Znajomość JavaScript (jQuery).
• Znajomość systemów kontroli wersji (svn).
• Mile widziana umiejętność pracy w środowisku Linux.
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
• Umiejętność analitycznego myślenia.
• Komunikatywność.

Prezentacja firmy

Davis Nolan to jedna z najszybciej rozwijających się firm rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Inżynieria