Programista PHP

Ecom-Media

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego lubelskiego oddziału, szukamy doświadczonego programisty PHP na stanowisko Senior PHP Developer, który weźmie udział w rozwoju nowego projektu - portalu turystycznego oraz dedykowanej dla niego aplikacji mobilnej.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • projektowanie i implementacja nowych rozwiązań na podstawie dostarczonych wymagań biznesowych

  • rozwój części webowej aplikacji

  • rozwój backendu systemu

  • rozwój API do aplikacji mobilnej

  • testowanie i utrzymanie poprawności działania systemu

Wymagania

      • Minimum 3-4 lata doświadczenia na stanowisku programisty,

      • bardzo dobra znajomość PHP i MySQL

      • dobra znajomość frameworka Symfony 3 oraz modułu Sonata Admin Bundle

      • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT

      • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji

      • umiejętność tworzenia czystego kodu

Oferujemy

    • dogodną formę współpracy (B2B, umowa o pracę, umowa o dzieło)

    • dobrze wyposażone stanowiska pracy

    • nowoczesne biuro blisko miasteczka akademickiego UMCS

    • pracę przy ciekawych projektach o zasięgu ogólnoświatowym

    • możliwość częściowej pracy zdalnej

    • przyjazną atmosferę

    • dofinansowanie do kart multisport i prywatnej opieki medycznej (Medicover)

Prezentacja firmy

ECOM Media to dynamicznie rozwijająca się spółka, która od ponad 10 lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy