Opis stanowiska pracy

Siłą naszej firmy są ludzie, ich kreatywność, zaangażowanie i umiejętności, które procentują przy realizacji projektów dla największych polskich firm. Stosujemy najnowsze technologie i szukamy nowoczesnych rozwiązań, pracując z nami będziesz miał możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • każdy ma realny wpływ na kształt projektu
  • tworzymy dedykowane aplikacje
  • zróżnicowane projekty, nowoczesne technologie
  • praca na wybranym przez siebie systemie operacyjnym (Windows, Linux, Mac OS)
  • niezhierarchizowana struktura firmy, niekorporacyjna atmosfera
  • młody, dynamiczny i zgrany zespół

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (płatny urlop)
  • rozwój umiejętności: szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, wsparcie zespołu
  • elastyczne godziny pracy, a biuro jest otwarte już od 7:30
  • kartę MultiSport, opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego
  • wspólne wyjścia integracyjne

Twoje zadania:

  • projektowanie architektury systemów
  • programowanie logiki biznesowej serwisów
  • tworzenie projektów internetowych w oparciu o Zend Framework 2 i 3
  • współpraca z zespołem projektowym, działem graficznym, testerami oraz key account managerami

Wymagania

  • dobra znajomość PHP 5.6 i PHP7
  • znajomość baz danych MySQL lub PostgreSQL
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość biblioteki ORM Doctrine2
  • umiejętność budowania REST API
  • umiejętność programowania obiektowego
  • znajomość wzorców projektowych
  • chęć rozwoju, solidność, terminowość i komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży IT – software housem, który specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy